Pozon me fustanin e ngjitur pas trupit, Elita tregon barkun e rrumbullakosur

Pozon me fustanin e ngjitur pas trupit, Elita tregon barkun e rrumbullakosur

21:59, 25/09/2020

Çifti shumë i dashur për publikun, Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmi është konfirmuar nga vetë çifti, gjatë festës të përgatitur për bebushen.

Ditën e sotme, moderatorja bukuroshe ka publikuar një disa foto, ku ka pozuar e veshur me një fustan ngjyrë blu, e që i tregon më së miri barkun e rrumbullakosur

“E dua barkun tim të rrumbullakosur”, ka shkruar ajo krahas fotove.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco