Çfarë ndodh kur dy yje bëhen bashkë?! Bebe Rexha dhe Daja Cat bashkë në një videoklip

Çfarë ndodh kur dy yje bëhen bashkë?! Bebe Rexha dhe Daja Cat bashkë në një videoklip

15:28, 25/09/2020

Bebe Rexha dhe reperja e famshme Daja Cat, me sa duket kanë bërë një bashkëpunim.

Bebe dhe Daja u panë këtë të mërkurë së bashku duke filmuar një video muzikore për një këngë të re, që quhet ‘Baby i’m jealous’.

Bebe, u pa duke ecur drejt rimorkios për një ndryshim garderobë, ku ishte nën shoqërinë e të dashurit të saj të ri, Keyan Safyari, ndërsa ajo dhe Doja po punonin në shesh xhirim.

Vajzave iu bashkuan gjithashtu ylli i YouTube, Nikita Dragun, si dhe të tjerë personazhe të njohur, të veshur me stilin e viteve ’70.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco