U largua nga Barça, gruaja e Suarez inkurajon bashkëshortin e saj

U largua nga Barça, gruaja e Suarez inkurajon bashkëshortin e saj

14:22, 25/09/2020

Në Itali, emri i Luis Suarez po shkakton diskutime për provimin 'e rremë' për të marrë shtetësinë.

Ndërsa hetimi, ka përfshirë menaxherë dhe profesorë nga Universiteti i Perugia, në Spanjë lojtari i dha lamtumirë Barcelonës pas gjashtë sezonesh.

Dhe gruaja e tij, Sofia Balbi, me anë të një postim ka inkurajuar bashkëshortin e saj për aventurën e re në Atletico Madrid me anë të një postimi në Instagram:

‘ Sot mbyllet një tjetër fazë e bukur në jetën tënde. Ju keni përmbushur ëndrrën tuaj dhe tonën. Kurrë nuk do ta imagjinoni sa krenar jemi ne të katërt për ty, për forcën tuaj për të vazhduar më tej. Ne marrim vetëm gjërat e mira: sukseset tuaja, miqtë tuaj që janë bërë si një familje për ne. Faleminderit, të dua ”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco