Klaudia Pepa ngre temperaturat, pozon e zhveshur në vaskë

Klaudia Pepa ngre temperaturat, pozon e zhveshur në vaskë

20:51, 23/09/2020

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa ka provokuar rrjetin me një foto të publikuar së fundmi.

Klauda shfaqet komplet e zhveshur në vaskë.

“Pas një dite të bukur të kaluar në @chalet_al_foss, është koha për një banjë super relaksuese me petale të trëndafilave! A jeni kurioz të dini se kush e ka organizuar këtë surprizë të bukur? ... Epo ... Unë nuk po ju them asgjë tani për tani!”.

Sigurisht se pranë këtij postimi ajo ka pasur komente të shumta pozitive dhe pëlqimet nuk kanë munguar.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Pepa pig26/09/2020 16:33

Tipike” bark thare “ Duket qe Nuk ka “brume “ paska qene e vdekur ti tregoje te tjereve se ne c’ luks jeton. Shume idiote dukesh .

Shto koment

Denonco