Genesis Lopez ‘çmend’ rrjetin me gjoksin shpërthyes

Genesis Lopez ‘çmend’ rrjetin me gjoksin shpërthyes

20:34, 22/09/2020

Ajo është një nga latinet më seksi.

Genesis Lopez ka publikuar një fotografi të re në Instagram, ku kësaj radhe doli me bikine ngjyrë të verdhë.

Vëmendjen e të gjithëve e mori gjoksi i saj bombastik dhe rrjeti u ‘dogj’.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco