Vajza 2-vjeçare e Cardi B bën namin brenda 24 orëve në Instagram

Vajza 2-vjeçare e Cardi B bën namin brenda 24 orëve në Instagram

22:51, 21/09/2020

Vajza e Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram në vetëm dy vjeçe.

Reperja hapi një profil në Instagram dhe menjëherë 2-vjeçarja ka bërë namin në Instagram brenda 24 orëve.

Ajo i ka kaluar 600 mijë ndjekës dhe fotot e saj po bëjnë xhiron e rrjetit.

Në profilin e saj, Kulture ndjek mami Cardi-n dhe babain Offset, ndërsa llogaria administrohet nga reperja.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco