Modelja ruse 'tërbon' rrjetin, harron të vesh sutjenat

Modelja ruse 'tërbon' rrjetin, harron të vesh sutjenat

22:28, 21/09/2020

Modelja ruse Irina Sitkova është një blogere shumë e njohur në rrjetet sociale. 

Ajo është mjaft aktive në Instagram ku ndan shumë foto provokuese me ndjekësit e saj si dhe stilin e jetesës dhe udhëtimet nëpër vende të ndryshme të botës.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto, ku shihet të sutjena dhe nuk lë vend për imagjinatë.

Irina është në një marrëdhënie dashurie dhe duket mjaft e lumtur pranë partnerit të saj./Syri.net/ 

 


© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco