VIDEO/ Baby G ‘çmend’ rrjetin me lëvizjet provokuese

VIDEO/ Baby G ‘çmend’ rrjetin me lëvizjet provokuese

18:15, 20/09/2020

Baby G është një nga këngëtaret shumë të dashura shqiptare.

Ajo njihet edhe si një person i hapur dhe tejet e shoqërueshme, edhe në rrjete sociale ndiqet nga një numër i madh i njerëzve.

Së fundmi, ajo e ka publikuar një video në të cilën shihet duke bërë lëvizje joshëse brenda dhomës së hotelit.

Këngëtarja është e veshur me bikini, të cilat i theksojnë format trupore.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yacht ???? hotel ???? ????????????? love this place ! Thankyou for your service @yacht.hotel #best1

A post shared by BabyG (@babygee) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco