FOTO/ Aktorja e njohur shtatzënë për herë të parë

FOTO/ Aktorja e njohur shtatzënë për herë të parë

09:40, 18/09/2020

Aktroja e njohur, Ashley Tisdale është në pritje të ëmbël. Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja, në një postim në Instagram. 

35 vjeçarja ka publikuar një foto, ku shihet ajo dhe bashkëshorti i saj, Christopher French duke mbajtur duart tek barku. 

Në korrik të vitit të kaluar, Ashley tha se nuk ishte gati të krijonte një familje me Christopher.

“Për mua, është në rregull të mos duash të krijosh një familje menjëherë,” tha ajo për People. “Njerëzit gjithmonë më pyesin për këtë, por nuk është koha e duhur.”

Aktorja e serialit "High School Musical", u martua me kompozitorin, në shtator të vitit 2014. /Syri.net/ 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco