Modelja e njohur i 'vë flakën' rrjeteve sociale me fotot e saj nudo

Modelja e njohur i 'vë flakën' rrjeteve sociale me fotot e saj nudo

10:13, 05/09/2020
A+ Aa A-

Luçia Javorçekova vijon të dhurojë spektakël në rrjetet sociale.

Modelja sllovake, që njihet për linjat e saj perfekte trupore, ka shpërthyer sërish me disa foto nudo në profilin e saj në “Instagram”.

Image
 
Në vetëm disa orë, bukuroshja ka arritur që të marrë qindra-mijëra pëlqime dhe komplimente.

Kujtojmë që Luçia njihet gjithashtu edhe si një fanse e futbollit, teksa shpeshherë është parë edhe në tribunat e stadiumeve.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco