E mbani mend princeshë Izabelën? Ja si duket tani pa operacione plastike

E mbani mend princeshë Izabelën? Ja si duket tani pa operacione plastike

07:53, 05/09/2020
A+ Aa A-

Aktorja turke Melike Ipek Yalova u bë e njohur me rolin e Princeshë Izabela Fortuna në serialin “Sulejmani i madhërishëm” i cili pati sukses në mbarë botën.

Kanë kaluar vite që nga transmetimi për herë të parë i këtij seriali dhe aktorja ka ndryshuar shumë.

Dikur Melike kishte bërë një ndërhyrje në buzët e saj për t’i fryrë, por tani ka vendosur t’i rikthehet pamjes së saj origjinale.

Aktorja është shumë aktive në rrjete sociale, nga ku shohim se ka ndryshuar paksa që nga hera e fundit kur e kemi parë në serial.

Ajo mbetet një nga aktoret më bukuroshe të ekranit dhe pamja e saj origjinale është pëlqyer edhe më shumë nga fansat.

Sa i përket jetës private Melike është e martuar dhe po shijon martesën e saj prej një viti./revistawho.com

ImageImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco