VIDEO/ 'OMG What’s Happening', Ava Max publikon këngën e re

VIDEO/ 'OMG What’s Happening', Ava Max publikon këngën e re

16:32, 04/09/2020
A+ Aa A-

Artistja shqiptare e cila po bën emër në tregun ndërkombëtar, Ava Max, ka publikuar projektin e ri muzikor.

“OMG What’s Happening” mban titullin kënga e re e saj që në shqip do të thotë “ O Zot, çfarë po ndodh”.

Artistja e solli këtë herë projektin këtë herë vetëm në versionin audio dhe thotë se është ndër këngët e saj të preferuara.

Kjo këngë është pjesë e albumit të saj të ri, i cili ndahet në tri pjesë dhe përfshin plot 15 projekte të reja muzikore.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re nga Ava Max me titull “OMG What’s Happening”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco