VIDEO/ Rezarta Shkurta pa pikĂ« problemi sfidon ‘shtetin ligjor’

VIDEO/ Rezarta Shkurta pa pikĂ« problemi sfidon ‘shtetin ligjor’

14:47, 14/08/2020

Ca të nënës dhe ca të njerkës.

Kjo fjali i shkon pĂ«r shtat familjes Hoxha tĂ« cilĂ«t sfidojnĂ« ‘shtetin ligjor’ pa pikĂ« problemi.

Pas lirimit nga burgut para kohe tĂ« Ermal HoxhĂ«s dy vite mĂ« parĂ« ku vuante dĂ«nimin pĂ«r trafik lĂ«ndĂ«sh narkotike tani pĂ«r tĂ« sfiduar kĂ«tĂ« ‘shtet ligjor’ e ka radhĂ«n gruaja e tij Rezarta.

Ajo ka rrezikuar jo vetëm jetën dhe patentën e saj por dhe të tjerëve me veprimin më të fundit duke e dëshmuar dhe në Instagram.

Image

Nusja e nipit të ish diktatorit Hoxha ka ecur me shpejtësi 180 km në orë në autostradë, shpejtësi kjo tejet normave të lejuar.

Duke dĂ«gjuar muzikĂ« nĂ« makinĂ« dhe filmuar momentin e rritjes sĂ« shpejtĂ«sisĂ«,ajo ka treguar dhe njĂ«herĂ« se ligji Ă«shtĂ« ‘nĂ« dorĂ« tĂ« Maliqit’.

KujtojmĂ« qĂ« po pĂ«r tĂ« njĂ«jta arsye jo vetĂ«m njerĂ«zve tĂ« thjeshtĂ« por edhe personazheve tĂ« njohur i’u Ă«shtĂ« hequr patenta. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Trin14/08/2020 20:28

Pse ta rruj ajo, nen sundimin e tyre eshte ky vend qe nga 1945. Demokracia dhe liria ishte thjesht nje genjeshter e kamufluar.

Shto koment

Denonco