Pushime në jaht/ Almeda dhe Tolgahan ndajnë momente

Pushime në jaht/ Almeda dhe Tolgahan ndajnë momente

10:33, 14/08/2020

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi duket se ka nisur pushimet krah partnerit të saj, Tolgahan Sayisman.

Ajo ka ndarë në llogarinë e saj video të ndryshme duke shijuar detin dhe temepraturat e larta të verës 2020.

Në to Abazi shfaqet së bashku ne Tolgahan në jaht dhe duket se ka zgjedhur të vizitojë disa vende të ndryshme brenda Turqisë.

Me siguri Almeda duhet të jetë duke e shfrytëzuar maksimalisht këtë periudhë pushimi me më të dashurin e saj.

Kujtojmë se disa javë më parë, Abazi ka treguar se dëshiron të vijë në Shqipëri, për të takuar gjyshërit e saj, me të cilët ka një lidhje shumë të fortë.

ImageImage

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco