Ish-opinionisti i ‘Big Brother’ infektohet me koronavirus

Ish-opinionisti i ‘Big Brother’ infektohet me koronavirus

13:37, 11/08/2020

Ish-opinionisti i “Big Brother”, Basri Shala ka deklaruar se është infektuar me koronavirus.

Aktori i njohur me nofkën Virusi, ka treguar përmes një postimi në rrjetet sociale se ka bërë testin dhe ka dal pozitivë.

Ai  ka pohuar se është munduar të jetë strikt në respektimin e masave të vendosura në kuadër të pandemisë, por fatkeqësisht nuk ka arritur t’i shpëtoj virusit.

POSTIMI: Miq, Pas disa shqetesimeve qe i kisha, dje e kam ba testin. Para pak kohe me thirren prej IKSHP-se dhe m’kallxun qe jam njeri shume i mire dhe pozitiv.

Ata qe me njohin e dijne sa shume kam pas kujdes, por me fund e leshova bajrakun. Ka shume kohe qe masken dhe distancen e kam respektu strikt.

 

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

FILANTROPI Dt 11 gusht 202011/08/2020 13:59

O Basri ,të urojmë shërim sa më të shpejtë mor burrë nga Koronavirusi. Megjithë masat strikt që ke marë do ta kesh pasur " maskën e skaduar"....

Shto koment

Denonco