Në super formë ,‘Bihter' publikon FOTO me bikini dhe rrjeti u ‘çmend’

Në super formë ,‘Bihter' publikon FOTO me bikini dhe rrjeti u ‘çmend’

08:51, 10/08/2020

Aktorja turke Beren Saat e njohur si “Bihter” vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat turke e së fundmi në fokus ka qenë jeta e saj private.

Pak kohë më parë u përfol se ajo ishte ndarë sërish nga bashkëshorti i saj Kenan Dogulu, por aktorja i hodhi poshtë thashethemet.

Këtë e vërteton edhe fakti që çifti së fundmi janë fotografuar bashkë teksa kalonin pushimet në Çeshme.

Image

 Gjithashtu Beren publikoi dhe një foto në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqej me rroba banje të kuqe dhe dukej në super formë.

Foto e cila brenda pak minuta mori me mijëra pëlqime.

Image

Por nuk mjafoti vetëm foto-ja që aktorja publikoi në llogarinë e saj paparacët e kanë fotografuar atë së bashku me bashkëshortin e saj teksa shijonin nga një akullore dhe më pas duke u relaksuan në shezlong duke lexuar libra.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco