FOTO/ 63 vjeç dhe moderatorja e njohur habit me format e saja trupore

FOTO/ 63 vjeç dhe moderatorja e njohur habit me format e saja trupore

08:37, 06/08/2020

Është një ndër prezantueset më të suksesshme në Itali dhe me 7 maj të këtij viti ajo mbushi plot 63 vjeç.

Dhe e kemi fjalën për moderatoren Barbara d’Urso që siç duket për të vitet janë thjesht numra.

Këtë e tregon dhe foto-ja e fundit e publikuar nga moderatorja teksa vraponte. 

Image

Moderatorja e programit ‘Pomeriggio 5’ ka filluar pushimet e saja në fshat dhe në vend të mësimeve të saja të zakonshme të vallëzimit ajo po i kushton vëmëndjen vrapit.

Dhe të menjëhershme ishin komentet pozitive nga ndjekësit duke e komplimentuar për format e saja.

Image

Por kishte dhe nga ata që mendonin se ajo po shtirej që është thjesht një pozë.

Por fansat e saj si gjithmonë dhe kësaj radhe e mbështetën moderatoren me komente të tilla:  «Sa keqdashje dhe zili. Barbara ka energji të jashtëzakonshme, të mirë ».

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco