FOTO/ E mbani mend “Shulen” tek seriali ‘Nënë’? Aktorja nuk njihet më

FOTO/ E mbani mend “Shulen” tek seriali ‘Nënë’? Aktorja nuk njihet më

13:49, 03/08/2020

Aktorja turke Gonca Vuslateri është shumë e njohur për rolin e “Shules” në serialin “Nënë”.

Ajo ka një karrierë të gjatë në kinematografi, por ky rol e bëri të famshme në shumë vende të botës.

Kanë kaluar kohë që nga xhirimet e serialit “Nënë” dhe tanimë aktorja ka ndryshuar në pamjen e saj.

Ajo ka postuar në Instagram disa foto të fundit ku shfaqet me një look ndryshe, por e kuruar dhe plot sharm.

Nuk kanë munduar as fotot ekstravagante apo ato me rroba banjo.

Së fundmi Gonca i është përkushtuar edhe këndimit.

Më poshtë ju sjellim disa nga fotot e reja të aktores 33-vjeçare.

ImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco