Pas pozos së ëmbël me Mian, Rudina Magjistari publikon si rrallëherë dhe foto me të shoqin

Pas pozos së ëmbël me Mian, Rudina Magjistari publikon si rrallëherë dhe foto me të shoqin

11:23, 03/08/2020

Dy ditë më parë moderatorja e njohur Rudina Magjistari publikoi si rrallëherë foto me vogëlushen e saj Mia.Lexo këtu

Ndërsa së fundmi dhe me bashkëshortin e saj.

Image

Ajo ka pozuar pranë Xhavitit gjatë vizitës së tyre te ‘Parku Kombëtari i Butrintit’.

Moderatorja e ka shoqëruar foton me një zemër, ndërkohë që nuk kanë munguar komplimentet nga ana e ndjekësve.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco