Horoskopi javor 3-9 gusht 2020: Venera hyn në shenjën e Gaforres, ja ç’do të thotë

Horoskopi javor 3-9 gusht 2020: Venera hyn në shenjën e Gaforres, ja ç’do të thotë

13:18, 01/08/2020
A+ Aa A-

 Këtë javë planeti Venus braktis shenjën e Binjakëve për të hyrë në atë të Gaforres, duke sjellë shumë fat në dashuri për të gjitha shenjat e ujit!  

Zbuloni me ne se çfarë kanë rezervuar yjet për ju këtë javë!

Dashi: Zgjidh çështjet me partnerin tuaj!

I dashur Dash deri të shtunën mund të mbështeteni në favorin e Venusit i cili do t'ju japë fat në fushën sentimentale.Fatkeqësisht dukë filluar nga e diela, planeti i dashurisë do t’ua kthejë shpinën ... shfrytëzoni këtë javë për të zgjidhur llogaritë e pazgjidhura me partnerin tuaj! Megjithatë, një lajm i mirë, vjen në fushën profesionale nga dita e enjtje, kur Mërkuri do të veprojë në favorin tuaj.

Demi: Probleme në punë

I dashur Dem, këtë javë - më në fund - planeti Venus do të kthehet në anën tuaj, gati për t'ju dhuruar një muaj gusht plot emocione! Beqarët do jenë në gjendje të bëjnë takime pasionante, ndërsa çiftet do të forcojnë mirëkuptimin e tyre. Kujdes, megjithatë, nga një ngadalësim i mundshëm në vendin e punës: duke filluar nga e enjtja, planeti Mërkur mund të përbëjë disa pengesa në rrugën tuaj ..

Binjakët: Mirupafshim, Venus

Të nderuar Binjakët, këtë të shtunë planeti Venus do të braktisë shenjën tuaj pas një qëndrimi shumë të gjatë që duhet të ju shtynte të krijoni një bindje më të madhe për atë që dëshironi nga jeta juaj e dashurisë. Javët e ardhshme do t'ju ndihmojnë të forconi lidhjen tuaj, ose nëse jeni beqarë, të bëni takime stimuluese, veçanërisht të favorizuar në fundjavë, kur do keni edhe një Hënë të bukur me fat nga ana juaj.

Gaforrja: I mirëpritur, Venera

E dashur Gaforre , a jeni gati të festoni hyrjen e Venusit në shenjën tuaj? Duke filluar nga e shtuna, planeti i dashurisë do të hyjë në shenjën tuaj: përgatituni të provoni një muaj me të vërtetë të nxehtë gushti! Beqarët do të favorizohen në takime ndërsa ata që janë tashmë çift mund të zgjedhin të bëjnë një hap përpara në marrëdhëniet e tyre. E mërkura, e enjtja dhe e premtja do të jenë ditë veçanërisht me fat, pak nervoz - nga ana tjetër - të shtunën dhe të dielën.

Luani: Mirë se erdhe, Mërkur

I dashur Luan, këtë javë festoni hyrjen e Mërkurit në shenjën tuaj: duke filluar nga e enjtja, ky planet do t'ju japë një pajisje shtesë, veçanërisht në vendin e punës, duke ju bërë një shef të vërtetë! E shtuna dhe e diela do të jenë dy ditë veçanërisht me fat, falë një Hëne të bukur nga ana juaj.

Virgjëresha: Koha për takime ...

E dashur Virgjëresh, këtë javë - së fundi - planeti Venus do të ndalojë së torturuari ju: duke filluar nga e shtuna, situata juaj e komplikuar sentimentale gradualisht do të bëhet më e qartë dhe - nëse dëshironi - të stabilizohet. Për beqarët, megjithatë, do të jetë koha e takimit ... përfundimisht e destinuar të zgjasë! E mërkura, e enjtja dhe e premtja do të jenë ditë plot tension për shkak të një Hëne të kundërt që gjeneron humor të keq në familje.

Peshorja: Problemet e zemrës ...

E dashur Peshore për fat të keq këtë javë - duke filluar nga e shtuna - planeti Venus do të ndalojë së vepruari në favorin tuaj: muaji gusht mund të dëshmohet të jetë pak i komplikuar përsa i përket ndjenjave, dhe tensionet me partnerin mund të theksohen ... Paralajmërim, sidomos, të shtunën dhe të dielën, kur Hëna në kundërshtim mund të të bëjë të thuash gjëra për të cilat do të pendohesh.

Akrepi: Shumë emocione

I dashur Akrep, këtë javë planeti Mërkur do të marrë një pozicion jo të favorshëm për shenjën tuaj, e cila mund t'ju sjellë - në periudhën tjetër - të ngadalësimeve në vendin e punës. Mos u shqetësoni shumë, sidoqoftë: ju keni favorin e Jupiterit në anën tuaj, gjë që do t'ju bëjë të fitoni çdo luftë! Për më tepër, duke filluar nga e shtuna, planeti Venus do të kthehet në anën tuaj, duke ju garantuar një muaj gushti plot me rrahje zemre.

Shigjetari: Më në fund!

I dashur Shigjetar, momenti që prisni muaj me radhë ka mbërritur përfundimisht: duke filluar nga e dita e shtunë, planeti Venus do të ndalojë së qeni në kundërshtim me shenjën tuaj! Kriza sentimentale që ka karakterizuar jetën tuaj të fundit gradualisht do të rikuperohet, duke ju bërë të ktheheni më të fortë dhe të etur për dashuri se kurrë! Ndërkohë, shijoni ditët e shtunë dhe të dielë, me një Hënë të bukur gati për t'ju sjellë fat.

Bricjapi: Këshilla ...

I dashur Bricjap, për fat të keq këtë javë e sheh hyrjen e Venusit në kundërshtim me shenjën tuaj. Planeti i dashurisë, do t'ju japë një kohë të vështirë, duke mbjellë dyshime dhe duke vënë në provë lidhjen tuaj. Lajm i mirë, megjithatë, në fushën profesionale: duke filluar nga e enjtja, planeti Mërkur do të ndalojë së penguari ju dhe lajmet e mira mund të vijnë së shpejti.

Ujori: Hëna në lidhje!

I dashur Ujor, këtë javë - duke filluar nga e enjtja - planeti Mërkur do të jetë në kundërshtim me  shenjën tuaj. Në periudhën tjetër mund të keni vështirësi në komunikimet ndërnjerëzore, dhe veçanërisht në vendin e punës. Ndërkohë, megjithatë, shijoni dy ditë super-fatlume me Hënën në bashkëpunim, ato të së hënës dhe të martës, kur edhe sfera e ndjenjave do t'ju japë kënaqësi të madhe ...

Peshqit: Rroftë Venera!

Të dashur Peshq, më në fund këtë javë Venusi kthehet të buzëqeshë për ju! Planeti i dashurisë, duke filluar nga dita e shtunë, do të kthehet të veprojë në favorin tuaj, i gatshëm për t'ju dhuruar një muaj gusht plot ndjenja. Tensionet e periudhës së fundit do të jenë vetëm një kujtesë e largët: më në fund mes jush dhe partnerit tuaj qetësia do të kthehet! Jeni akoma beqare? Midis ditës së enjte dhe të premte, falë një Hëne të bukur në lidhje, mund të njihni dikë që është interesant ...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco