Nora Istrefi ‘mahnit’ me format trupore në pozat me bikini

Nora Istrefi ‘mahnit’ me format trupore në pozat me bikini

18:27, 12/07/2020

Nora Istrefi duket tejet joshëse në fotot në bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së bashku me vajzën e saj Renee, po i shijojnë pushimet në bregdet, shkruan lajmi.net.

Nora me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme, e me disa të fundit ka tërhequr shumë vëmendjen.

Këngëtarja ka pozuar në bikini, kështu edhe ka ‘mahnitur’ ndjekësit e saj të shumtë. Ajo dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Pavarësisht kësaj nuk i kanë prishur raportet dhe respektojnë njëri-tjetrin. Sigurisht kjo për faktin se kanë kaluar shumë vite së bashku e tani vajzën e kanë në mes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco