Adelina përsëri mahnit rrjetin në bikini

Adelina përsëri mahnit rrjetin në bikini

22:33, 10/07/2020

Ajo po e vazhdon pushimin e saj.

Këngëtarja Adelina Berisha në Instagram ka hedhur një fotografi me të cilën ka mahnitur ndjekësit e shumtë që ka, shkruan Syri Kosova.

Ajo u paraqit me bikine dhe duket shumë seksi.

View this post on Instagram

@fafa_resorts ????

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco