Reperi shqiptar publikon foto me armë dhe pendohet direkt

Reperi shqiptar publikon foto me armë dhe pendohet direkt

11:00, 10/07/2020

Reperi i njohur, Fero, i ka shokuar të gjithë ndjekësit së fundmi teksa ka publikuar foto me një armë në dorë.

Pas shumë komenteve negative, Fero është penduar dhe e ka fshirë foton por “Iconstyle” e ka fiksuar këtë moment.

Fero ka publikuar disa ditë më parë këngën e tij më të re “2Pac” që ka hasur në reagime të shumta pasi ai u shpreh se reperi ështê gjallë.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco