E mbajti të fshehtë, zbulohet këngëtarja me të cilën do të bashkëpunojë Ardian Bujupi

E mbajti të fshehtë, zbulohet këngëtarja me të cilën do të bashkëpunojë Ardian Bujupi

12:03, 03/07/2020

2 ditë më parë, Ardian Bujupi njoftoi projektin e tij më të ri duke publikuar foto pranë një vajze, të cilës i dukeshin vetëm format e trupit.

Ai tregoi se vajza që do të sjellë bashkëpunimin është shqiptare, megjithatë identitetin e saj preferoi ta mbante surprizë.

Por byzylyku në dorën e saj i ka bërë fansat të mendojnë se ajo është këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, pasi ajo ka të njëjtin byzylyk në një foto në Instagram.

Kujtojmë se Xhensila dhe Ardiani kanë bashkëpunuar edhe më herët me këngën “Çika çika”, e cila është kthyer menjëherë në hit.

View this post on Instagram

NEXT SONG WITH.... #panorama ????????????????

A post shared by Ardian Bujupi (@ardianbujupi) on

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco