Nëse jeni kuriozë, ja si duken aktoret turke me bikini

Nëse jeni kuriozë, ja si duken aktoret turke me bikini

09:02, 03/07/2020

Me nisjen e sezonit të verës, nisin edhe postimet e shumta në rrjete sociale, pozat me bikini apo nga plazhi.

Teksa personazhet e njohur i shohim shpesh të postojnë poza të tilla, nuk ndodh e njëjta gjë me aktoret turke.

Shumë prej tyre preferojnë të mbajnë një profil më formal, ndërkohë që fotot me bikini kemi arritur t’i shohim vetëm falë paparacëve.

Who arriti të sigurojë fotot e një pjese të tyre dhe ja si duken!

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco