Aktorja shqiptare e humorit pozon seksi afër pishinës

Aktorja shqiptare e humorit pozon seksi afër pishinës

18:24, 01/07/2020

Është një nga emrat publik që shumë shpejt ka bërë.

Arta Elezaj shpesh është gjendur në situata të sikletshme pasi që shpeshherë i janë bërë publike video që ajo s’do kishte dashur t’i publikohen kurrë, shkruan Syri Kosova.

Sidoqoftë, Elezaj po e vazhdon jetën luksoze.

Në Instagram ajo ka hedhur një fotografi ku shihet e veshur me bikine pranë një pishine dhe dukej shumë seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco