Kejvina lë pak për imagjinatën, pozon joshëse para pasqyrës

Kejvina lë pak për imagjinatën, pozon joshëse para pasqyrës

23:53, 29/06/2020

Kejvina Kthella ka një numër të madh ndjekësish në rrjete sociale, të cilët i mban të përditësuar rregullisht.

Me ta ajo ndan imazhe të ndryshme, e duke qenë se jemi në verë, tani po provokon me pozat në bikini.

Së fundmi ajo ka ndarë me ta një imazh ku tregon format trupore në bikini.

 Ka kohë që Kejvina po qëndron në Amerikë, me sa është parë dhe nga fotot e saj.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco