Rita Ora, kaq seksi edhe kur stërvitet

Rita Ora, kaq seksi edhe kur stërvitet

22:02, 29/06/2020

Një video të re e ka hedhur në Facebook.

Rita Ora në këtë video shihet duke ushtruar dhe dukej shumë seksi derisa bënte lëvizjet të cilat po ia lënë trupin e tonifikuar, shkruan Syri Kosova.

Edhe kësaj radhe, vëmendje mori gjoksi i saj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco