FOTO/ 20-vjetori, Trejsi pozon e zhveshur nga vaska

FOTO/ 20-vjetori, Trejsi pozon e zhveshur nga vaska

16:52, 30/05/2020

Modelja e njohur Trejsi Sejdini feston sot ditëlindjen. Ajo ka mbushur 20-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta nga miqtë, familjarët dhe fansat.

Trejsi ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto në dush, ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

Megjithatë ajo i ka mbuluar pjesët intime me gjethe dhe shkruan “Mbretëresha e Xhunglës”.

Image

Image

Kujtojmë se prej kohësh Trejsi ka lënë Shqipërinë dhe ka nisur një jetë të re në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco