Është 58 vjeç por aktorja e njohur mahnit me format e saj

Është 58 vjeç por aktorja e njohur mahnit me format e saj

12:03, 28/05/2020

Dhe pak mbush 60 vjeç dhe aktorja italiane Alba Parietti tregon me krenari format e saj teksa ndan me ndjekësit e saj një selfie.

E drejtpërdrejtë siç ka qënë gjithmonë ajo tregon fizikun e saj të lakmueshëm dhe nga vajzat e reja dhe shpreson do të mund të dal në plazh pas izolimit.

Image

Disa javë më parë aktorja ishte e ftuar në shumë emisione televizive ku rrëfeu se si e kishte kaluar koronavirusin në fillim të marsit dhe kishte qëndruar dy javë e izoluar në dhomën e saj.

‘Spitalet ishin të tej mbushura dhe nuk merrja asnjë përgjije në telefon. Kështu që vendosa të vetkarantinohem duke u ndarë nga pjesa tjetër e familjes. Kam bërë testin dhe kam dhuruar plazmën mbase mund të shpëtoj pacientë të tjerë të infektuar me Covid-19’’ u shprehur Parietti.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco