CR7 ndryshon look, rrjeti shpërthen në meme që nuk duhen humbur

CR7 ndryshon look, rrjeti shpërthen në meme që nuk duhen humbur

09:09, 28/05/2020

Është një nga një personazhet më të njohur njohur sa i takon rrjeteve sociale dhe reklamave të famshme ku bën pjesë, gjithashtu dhe një ndër meshkujt e preferuar të vajzave në të gjithë botën.

Dhe e kemi fjalën për Cristiano Ronaldo që ditën e djeshme u shfaq me një look krejtësisht ndryshe.

Image

Sulmuesi i Juventusit kishte rritur flokët duke rikthyer atë model flokësh që kishte në vitin 2003.

Por në lidhje me ndryshimin në look të Ronaldos rrjeti ka shpërthyer në meme duke e krahasuar me personazhe të ndryshme siç mund ti shihni mëposhtë.

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco