E veshur me fustan të zi, mami më seksi në botë tregon format perfekte

E veshur me fustan të zi, mami më seksi në botë tregon format perfekte

22:58, 26/05/2020

Njihet për format trupore që i ekspozon shpesh.

Daphne Joy kështu ka vepruar edhe në fotografitë që i ka hedhur në rrjetet sociale, shkruan Syri Kosova.

Ajo dukej tejet joshëse në veshje të zezë.

Ndryshe Daphne Joy ka qenë dhe e dashura e reperit 50Cent, nga ku dhe u bë shumë e njohur për publikun, e tani ajo është një nga modelet më me ndikim, ku numëron afro 1.5 milion  ndjekës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Steppin into your feed like, Hi ???? @catwalk_connection

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco