I bëri një milion për pak kohë, kështu reagoi Melinda

I bëri një milion për pak kohë, kështu reagoi Melinda

23:57, 22/05/2020

Melinda Ademi ditë më parë e publikoi një këngë të re.

E ky projekt muzikor, bukuroshes i eci mjaftë mirë saqë ka arritur shifrën e 1 milion klikimeve në Youtube, shkruan Syri Kosova.

Për këtë mbështetje, reperja është shumë falënderuese.

Ajo në Instagram ka hedhur një video ku shihet duke kërcyer dhe tha ‘Faleminderit per 1M ne ket kohe kaq te shkurte, ani pse osht veq freestyle, e kom bo me shume qef edhe si kom prit gjithe kto komente kaq t’mira. Po kjo osht veq Ëarm Up per kangt qe i kom bo gati per ket vere. Ju don shume Melinda’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco