Jessica vjen me imazhin më eksitues nga shtrati

Jessica vjen me imazhin më eksitues nga shtrati

20:48, 08/04/2020

Njihet për format trupore që ka.

Por, Jessica Cakes kësaj radhe na ka manhitur me një fotografi që e ka hedhur në Instagram, shkruan Syri Kosova.

Madje, bukuroshja në fjalë lirisht mund të themi se ka hedhur foton më të nxehtë nga shtrati.

Forma si pozoi dhe si i bëri mimikat e fytyrës, nuk lë vend për imagjinatë.

Jessica hyn në listën e femrave që meshkujt dëshirojnë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco