Rrëfehet bashkëshorti i ‘Bihterit’: I kam propozuar 16 herë për martesë

Rrëfehet bashkëshorti i ‘Bihterit’: I kam propozuar 16 herë për martesë

23:35, 07/04/2020

Historia e dashurisë së aktores Beren Saat me këngëtarin Kenan Dogulu vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat turke.

Çifti vitin e kaluar pësuan një krizë në martesën e tyre dhe deklaruan ndarjen, por shumë shpejt u rikthyen bashkë kur kuptuan se nuk qëndrojnë dot pa njëri-tjetrin. Këngëtari së fundmi ka treguar se i ka propozuar 16 herë aktrores dhe i ka blerë 6 herë unazën.

“Bashkëshortja ime është si një kopësht botanik që çel çdo ditë lule. Unë bie në dashuri me të çdo mëngjes”-është shprehur Kenan Dogulu.

Këngëtari ka treguar gjithashtu se kohën bashkë në vetëkarantinë e kalojnë duke shkruajtur këngë dhe poema të cilat do t’i publikojnë kur karantina të ketë përfunduar. Beren Saat dhe Kenan Dogulu u martuan në vitin 2014. Çifti u njohën në vitin 2012 gjatë një mbrëmjeje.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco