FOTO/ Jo një por… tri ‘loqka’

FOTO/ Jo një por… tri ‘loqka’

22:02, 07/04/2020

Kindly na ka mahnitur.

Bukuroshja ka hedhur  një imazh në Instagram ku shihet se ka pozuar bashkë me dy shoqe të saj, shkruan Syri Kosova.

Që të tri bukuroshet ishin veshur me bikinet dhe dukeshin super seksi.

Edhe pse shoqe, ato dukej sikur garonin se cila nga to është më seksi e joshëse.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco