‘Urime zemër, nga studenti i konviktit nr.8’, Robert Berisha nga karantina uron Fifin për ditëlindje

‘Urime zemër, nga studenti i konviktit nr.8’, Robert Berisha nga karantina uron Fifin për ditëlindje

21:38, 31/03/2020

Fifi feston sot ditëlindjen dhe një urim i veçantë i shkon nga konviktet e Qendrës së Studentëve.

E në këtë ditë të veçantë për të nuk ka munguar edhe urimi nga miku i saj më i mirë Robert Berisha.

I ndodhur në konviktin nr.8, Robert Berisha ka bërë një urim për këngëtaren.

“Fifito urime ditëlindjen zemër, mi bëfsh 100. Të përshëndes prej qytetit ma të bukur në botë, Prishtinës. Nga studenti i konviktit nr.8”, ka thënë Roberti në videon e publikuar.

Robert Berisha u fut në karantinë në konvikt 10 ditë më parë, pasi ai u kthye nga Amerika.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco