Kejvina vazhdon me pozat provokative në Instagram

Kejvina vazhdon me pozat provokative në Instagram

21:28, 29/03/2020
A+ Aa A-

Ajo nuk i lë anash provokimet asnjëherë dhe këtë e bëri edhe në paraqitjen e radhës.

Modelja e njohur Kejvina Kthella, e cila mori famën e madhe si velina e emisionit ‘Xing’, padyshim se është një nga modelet më të ‘nxehta’ shqiptare.

Njejtë ka bërë edhe në parqitjen e fundit në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa as këtë herë nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve të modeles seksi.

Edhe këtë herë Kejvina arriti të marrë vëmendjen për shkak të linajve të saj ‘përvëluese’.

View this post on Instagram

??

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

QYTETARI dt 1 prill 202001/04/2020 15:16

O BOBI po nga e di ti që ajo është kurvë mor burrë.. Kështu e kanë sot modelet vipe " modelohen rregullohen, pastaj fotografohen ..

Bobi 29/03/2020 22:10

Bota Po vuan Nga covid 19 kjo kerkon hu e pika Pse nuk i bie ne kok kurves

Shto koment

Denonco