A bëhet xheloz Marku që flet akoma me Aleksin? Ja si përgjigjet  Rudina

A bëhet xheloz Marku që flet akoma me Aleksin? Ja si përgjigjet Rudina

12:16, 28/03/2020
A+ Aa A-

 Aktorja Rudina Dembacaj gjithmonë ka qënë aktive në rrjetin social Instagram por në kushtet e vetizolimit ajo i ka kushtuar pak me tëper kohë ndjekësve të saj.

Ajo ju ka kthyer përgjigje shumë prej pyetjeve duke treguar dhe më shumë përsa i përket jetë së saj private.

Një pjesë e mirë e pyetjeve vërtiten rreth partnerit të saj, ishdeputetit Mark Frroku, lidhja me të cilin është komentua shumë.

Image

Së fundmi një ndër ndjekësit e ka pyetur nëse Marku xhelozon pasi Rudina ende mban kontakt me ish bashkëshortin, Aleksin.

Dyshja vazhdojnë të flasin pasi i lidh vogëlushja Viktoria.

"A bëhet xheloz Marku për Aleksin, kur ju duhet të keni kontakt për vajzën?", shkruan ndjekësi.

Nuk ka munguar një përgjigje nga ana e aktores e cila ka replikuar;

"Pse kalama të duket?", duke treguar se ish deputeti e kupton situatën dhe nuk ka vend për xhelozira.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Krist29/03/2020 17:35

Pergjigja reale per pyetjen qe i behet,duhet te jete.Kalama nuk na duket,Karagjoz-PO.

Vlora 29/03/2020 15:48

A nuk keni lajm tjeter? Na lodhet, Rudina, Marku, Aleksi

Mrika28/03/2020 13:44

Keto lajme jane sipas shprehjes popullore “fshati digjet kurva krihet”. Boll me keto budallalleqe. Njerezit nuk e kane te sigurt nese do jene gjalle neser, batall i madh se cfare bene Rudina me burrat dhe dashnoret e vet.

Shto koment

Denonco