Lynarita sa se hoqi xhaketën në rrugë

Lynarita sa se hoqi xhaketën në rrugë

23:44, 27/03/2020

Doli me veshje të  shkurta.

Por, Lynarita gati sa nuk i hoqi edhe ato pak rroba që  kishte, donte që  t’i hiqte, shkruan Syri Kosova.

E tillë, latinja duket shumë  seksi dhe provokuese.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco