Lynarita shfaqet joshëse nga plazhi

Lynarita shfaqet joshëse nga plazhi

22:36, 26/03/2020

Lynarita Perez nuk po e ndal aktivitetin e saj në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet se pozoi në plazh, shkruan Syri Kosova.

Me shumë pak rroba në trup dhe duke u kthyer nga pas, Lynarita duket shumë seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco