Kjo VIDEO do ju bëjë të qeshni të gjithëve, Rita Lati i kthehet Rozës mes emisionit

Kjo VIDEO do ju bëjë të qeshni të gjithëve, Rita Lati i kthehet Rozës mes emisionit

08:41, 27/02/2020

Këtë të mërkurë Roza dhe Rita Lati ishin të ftuara në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun, për të treguar se pse deri më tani e kanë refuzuar që t’i drejtohen martesës.

Gjatë emisionit, Roza është pyetur se si e ëndërron propozimin ideal për martesë dhe ndërkohë që po tregonte e ëma ka ndërhyrë.

“Do të doja valët e detit, do të doja gjethet e palmave që pushpurisin. Do të doja shampanjë, shalqi, luleshtrydhe…”, po tregonte Roza ndërkohë që Rita e ka ndërprerë duke i thënë “Na çave trapin”.

Ky moment mes dyshes ka shkaktuar shumë të qeshura në studio dhe si gjithmonë nënë e bijë kanë arritur të tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco