FOTO/ Dikur velinë në Shqipëri, ç'bën sot në SHBA bukuroshja

FOTO/ Dikur velinë në Shqipëri, ç'bën sot në SHBA bukuroshja

17:18, 22/02/2020

Anisa Mukaj, është velina shumë bukuroshe e emsionoit investigativ "Fiks Fare".

Pas eksperiencës si velinë, Anisa tregoi në një intervistë se po nënshkruan kontrata të rëndësishme si modele, jashtë vendit dhe për kompani të mëdha botërore.

Së fundmi modelen e shohim duke realizuar me sukses punën e saj si modele dhe nëpërmjet Instagramit na tregon se momentalisht ndodhet ne Miami, në SHBA.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco