Shfaqet në shtrat me Stresin, ja çfarë thotë Roza Lati

Shfaqet në shtrat me Stresin, ja çfarë thotë Roza Lati

11:21, 22/02/2020

Moderatorja Roza Lati ka publikuar disa pamje në Instastory, që në fakt kanë ngjallur kureshtjen e të gjithëve.

 Roza Lati shfaqet e shtrirë në një krevat me reperin Stresi, ku nuk mungojnë edhe të qeshurat mes tyre.

Image

Krahas tyre qëndojnë disa të rinj, të veshur me maska dhe shkop gome, që ngjajnë si të ishin pjesë e OFL-së (Operacioni Forca e Ligjit),  të cilët nuk dihet se çfarë roli kanë në këtë inskenim.

Image

“ Why not, këtë të djelë, vetëm kaq dua t’u tregoj. Je shok fantastik, vëllai i madh, njeri model”, shkruan Roza Lati për Stresin në fund.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco