Rihanna feston ditëlindjne, ja sa vjeç mbush këngëtarja

Rihanna feston ditëlindjne, ja sa vjeç mbush këngëtarja

13:06, 21/02/2020

Ylli i popit, Rihanna fesoi ditëlindjen e saj të 32-të.

Miqtë dhe familjarët e këngëtares kishin organizuar një festë të madhe ku kaluan mbrëmjen e së mërkurës me darkë dhe vallëzim.

Një burim pranë E!Neës tha se të gjithë u mirëpritën në mbrëmje me një linjë mariachis që performonin dhe gotat me tequila.

Nga disa video që po qarkullojnë së fundmi në rrjetet sociale një vëmendje të madhe ka tërhequr dhe dekori i cili ishte me lule shumëngjyrëshe dhe tullumbaca.

Festa vazhdoi deri në orët e para të mëngjesit ku gjatë gjithë natës të ftuarit festuan me muzikë, pije dhe një tortë ditëlindjeje.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The tone of her voice when she says "it's my birthday"... She's the cutest. Happy birthday baby?????

A post shared by Rihanna News & Updates (@badgirlrobyn) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco