Aktorja turke nis përgatitjet për martesë

Aktorja turke nis përgatitjet për martesë

23:12, 19/02/2020

Aktorja turke, Hande Erçel dhe këngëtari Murat Dalkiliç ka kohë që kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre.

E kjo lidhje do forcohet akoma më shumë, pasi çiti kanë nisur planet për martesë, shkruan Syri Kosova.

Kështu kanë raportuar mediet në Turqi ku u tha se këto përgatitje që po bëhen në ‘heshtje’ janë një nga planet më të afërta të çiftit.

Po ashtu, Murat kohë më parë pati thënë se ka shumë dëshirë të bëhet baba, e siç duket ky është plani i dytë pas dasmës.

Se kur do ndodh kjo gjë, presim të shohim.

Kujtojmë se përpara se të bëhen bashkë, Hande ka qenë e dashura e shokut të afërt të Muratit, me aktorin Ekin Mert. Madje, u tha se Hande e la Ekinin për Muratin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco