FOTO/ Mami me seksi në botë shijon kafen e mëngjesit vetëm në të brendshme

FOTO/ Mami me seksi në botë shijon kafen e mëngjesit vetëm në të brendshme

17:19, 16/02/2020

Daphne Joy është një prej femrave më seksi në botë, e këtë gjë e dëshmon në secilën paraqitje.

Ajo solli imazhe të reja për adhuruesit e saj në Instagram duke treguar asetet e saj të përkryera.

33 vjeçarja kësaj radhe pozoj vetëm në të brendshme, teksa shijon kafen e mëngjesit në ballkonin e banesës së saj.

Bukuroshja filipinase dukej tejet seksi dhe impresive, duke ekspozuar linjat perfekte.

Daphne është nënë e një djali, ndërsa statusi i saj vazhdon të jetë singel.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco