Këtë Shën Valentin, Mozzik i bëri ‘diss’ Loredanës

Këtë Shën Valentin, Mozzik i bëri ‘diss’ Loredanës

16:16, 16/02/2020

Ashtu siç kishte premtuar, Mozzik ka publikuar këngën e tij të re për Shën Valentin dhe po bën namin.

Brenda pak orëve kënga është pranë 1 milion shikimeve dhe është pëlqyer shumë nga fansat.

Vëmendje ka tërhequr teksti ku Mozzik e pyet personin që e ka lënduar: “Me kë rri tani? Me kë tymos tani? Me kë *** tani?”

Në pjesën e dytë të këngës Mozzik këndon edhe shqip:

“Shkoj edhe ky shën valentin Kush po t’bje ty lule e kush pot blen parfim Veq un asnjani prej ktyne sjam ti e din“.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco