Rudina zbulon arsyen e vërtetë të ndarjes nga burri

Rudina zbulon arsyen e vërtetë të ndarjes nga burri

11:02, 25/01/2020

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj ishte e ftuar pasditen e djeshme në emisionin ‘Rudina’.

Ajo ka zbuluar shumë detaje nga jeta personale duke folur për herë të parë për lidhjen e saj me Mark Frrokun, që nga njohja e deri te planet për martesë.

Po ashtu ajo ka folur dhe për ish-bashkëshortin, Aleksin, për të cilin shprehet se është baba i mrekullueshëm dhe që do ia dojë gjithmonë të mirën.

Pas ndarjes dyshja mbetën miq dhe në këtë ka ndikuar kryesisht e vogla e tyre, Viktoria.

‘Ka një baba të mrekullueshëm, për mua do jetë gjithmonë babai i Viktorias dhe do i dua gjithmonë të mirën, siç e ndjej që e do dhe ai të mirën time. Jemi goxha miq’. është shprehur moderatorja.

Rudina ka zbuluar dhe arsyen e ndarjes nga ish partneri, duke treguar se ndaluan së funksionuari si çift dhe më pas të dy vendosën t’i jepnin fund martesës, gjithmonë duke ruajtur raporte të mira.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ans25/01/2020 18:19

Shume e dashuruar ishe dhe me tullacin?ki kujdes mos deklaro kaq shume sikur ta kishe per her te par

Martin 25/01/2020 17:03

Arsyeja e vertete e ndarjes merret me mend.... Doli dikush me me shume para, megjithese me te kaluar kriminale. Do ia shohe 'hajrin' Rudina pak me vone.

rudina 25/01/2020 13:08

mos genje te pakten se e deklaruar dhe me pare se nul kishe lidhje dashurie me njeri tjeter pervec ish burrit po ty te vinte turp te deklaroje se ishe e lidhur me njeri qe pasurin qe do ti ta kesh ishte e nje njeriu me preardhje kriminale prostitusion e droge qe duhet te shqyrtohet dhe nga spaku tani dhe jo nga ish drejtesia e korruptu

rudi25/01/2020 13:03

keto jane vipat shqipet

mark froku25/01/2020 12:33

ky spaku duhet te hetoje pasurine kriminale te ketij ish deputeti jemi intelektuale burre e grua kemi punuar gjithe jeten dhe neper europe dhe nuk mund te bejme udhetim dhe te flejme neper hotele si ky l kriminel qe kriminaliteti e beri dhe deputet dhe ...

Shto koment

Denonco