FOTO/ Uanda Nara e 'eksagjeroi' kësaj herë me look-un e saj transparent

FOTO/ Uanda Nara e 'eksagjeroi' kësaj herë me look-un e saj transparent

09:33, 21/01/2020

Modelja dhe njekohësisht agjentja e futbollistit të njohur Maurio Icardi, Uanda Nara në çdo dalje të saj në Big Brother Vip Italia tërheq vëmëndjen.

Dhe mbrëmjen e djeshme ajo është paraqitur me një fustan shumë të shkurtër e cila mbulohej nga një rrrjetë e tejdukshme e cila e lejonte të tregonte gjithë format e saja bombastike. 

Si gjithmonë dhe kësaj herë modelja arriti të jetë në qëndër të vëmëndjes.   

ImageImageImage

ImageImage

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco